Mobilné aplikácie stávkových kancelárií predstavujú spôsob, ako jednoducho a pohodlne podávať stávky na mobilných zariadeniach, ako sú smartfóny a tablety. Ktoré stávkové kancelárie majú najlepšie aplikácie? Čo presne ponúkajú stávkové aplikácie pre Android alebo iOS, ktoré online stávkové kancelárie poskytujú zadarmo?

Ako tieto aplikácie fungujú? Mobilné stávkovanie.

V tomto článku sa podrobne pozrieme na to, ako vyzerajú mobilné aplikácie stávkových kancelárií. Predtým, ako prejdeme k rozoberaniu jednotlivých aplikácií a k hodnoteniu, ktoré stávkové kancelárie majú najlepšie aplikácie na stávkovanie, sa však zamyslíme nad tým, aké sú mobilné aplikácie u stávkových kancelárií, aké majú výhody a nevýhody a čo by mala mať najlepšia aplikácia na stávkovanie na zápasy.

V najvšeobecnejšom ponímaní je mobilná aplikácia špeciálny softvér vyvinutý pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny, mobilné telefóny, tablety, netbooky atď. Mobilné aplikácie sú navrhnuté tak, aby používatelia zariadení s menšou obrazovkou mohli pohodlne a bez problémov používať určité programy (napr. elektronické bankovníctvo alebo e-mail). Takéto aplikácie vyvíjajú aj stávkové kancelárie – stávková kancelária bez aplikácie je dnes na trhu skutočnou raritou. Najlepšie aplikácie stávkových kancelárií poskytujú rýchly prístup ku všetkým službám organizátora stávok a umožňujú nielen podávať stávky pred zápasom a stávky naživo, ale aj okamžite financovať hráčsky účet, vyplácať výhry, kontrolovať športové výsledky a štatistiky alebo stav stávkových tiketov. Najlepšie aplikácie stávkových kancelárií v zásade umožňujú rovnaké služby, aké ponúkajú stávkové kancelárie na svojich webových stránkach, a niekedy sú obohatené aj o ďalšie možnosti. Je však mobilná aplikácia vždy lepším riešením ako mobilná webová stránka, t. j. verzia webovej stránky určená pre mobilné zariadenia? Pozrime sa na to bližšie.

Aké výhody a nevýhody majú aplikácie na stávkovanie?

Aké výhody majú aplikácie stávkových kancelárií oproti mobilnej webovej stránke?

  • Pokiaľ ide o aplikácie, stávkovanie je pohodlnejšie už len preto, že zobrazenie je optimalizované pre rozmery obrazovky. Podobne väčší komfort platí napríklad aj pri vykonávaní platieb alebo sledovaní prenosov, ktoré niektoré stávkové kancelárie sprístupňujú.
  • Mobilné stránky nie sú také rýchle ako aplikácie – na druhej strane je stávkovanie oblasťou, kde je často rozhodujúci hrací čas. Najlepšie stávkové aplikácie načítavajú jednotlivé stránky okamžite.
  • Pre hráčov stávkových hier sú mobilné aplikácie lepšie aj preto, že ponúkajú ďalekosiahle možnosti personalizácie a prispôsobenia.
  • Push notifikácie sú ďalšou vecou, ktorou aplikácie vynikajú – vďaka nim môžu byť stávkové kancelárie “bližšie” k hráčovi, ktorý je v reálnom čase informovaný napríklad o výhrach alebo dočasných bonusoch ponúkaných stávkovými kanceláriami.
  • Aplikácie stávkových kancelárií určené pre konkrétne operačné systémy (iOS alebo Android) musia spĺňať bezpečnostné požiadavky napríklad App Store alebo Huawei AppGallery, čo zvyšuje ich bezpečnosť.
  • Ďalšie plus stávkového softvéru: mobilné aplikácie majú konzistentnejší dizajn s iOS alebo Androidom ako multiplatformové webové riešenia.

Najlepšie stávkové aplikácie – funkcie

Prejdime teda ku konkrétnym údajom o tom, čím najlepšie stávkové aplikácie vynikajú. Prvým hodnotiacim kritériom je intuitívnosť a jednoduchosť používania. Dobré stávkové aplikácie umožňujú podávanie stávok minimálnym počtom kliknutí a hráč nemusí špeciálne premýšľať nad tým, kde stávkové kancelárie “ukryli” tú či onú možnosť. Intuitívnosť aplikácie závisí od rozloženia jednotlivých prvkov aj od celkového dizajnu. Vo všeobecnosti by mobilné aplikácie ponúkané stávkovými kanceláriami mali byť navrhnuté tak, aby poskytovali jednoduchý prístup k hráčskemu účtu a umožňovali bezproblémové stávkovanie. Mobilné aplikácie musia byť zároveň rýchle a plynulé, čo je dôležité najmä pre hráčov podávajúcich stávky naživo, a zároveň stabilné.

Najlepšie stávkové aplikácie by mali hráčom umožniť aj prístup k celej ponuke stávok a všetkým trhom na webovej stránke stávkovej kancelárie. Najlepšia aplikácia na stávkovanie na zápasy sa však nemôže obmedziť len na toto – mala by zároveň umožniť hráčom financovať svoj účet pomocou rôznych bezpečných a okamžitých platobných metód, poskytnúť prístup k športovým štatistikám a živým výsledkom alebo rýchlu online poradenskú podporu. Niektoré stávkové kancelárie ponúkajú skutočne pokročilé mobilné aplikácie, ktoré majú množstvo ďalších funkcií, ako napríklad rýchle stávkovanie, cash-out a dokonca aj veľmi kvalitné a bezplatné vysielanie tisícov športových udalostí. Aj tá najlepšia stávková aplikácia by mala byť riadne propagovaná, preto internetové stávkové kancelárie nezriedka podporujú jej inštaláciu alebo aktívne používanie ponukou špeciálnych stávkových bonusov za hranie v aplikácii.

Aké ďalšie požiadavky by mali takéto aplikácie spĺňať? Stávková kancelária by mala zabezpečiť, aby stávkové aplikácie pre iOS alebo Android mali moderné bezpečnostné prvky prístupu, ako napríklad TouchID (odtlačok prsta), FaceID (skenovanie tváre) alebo PIN. Mobilné aplikácie by mali byť založené na bezpečnostných a šifrovacích technológiách, aby nedošlo k odcudzeniu údajov alebo peňazí používateľa (dodajme, že legálne stávkové kancelárie musia spĺňať bezpečnostné štandardy stanovené ministerstvom financií). Jedným slovom, mobilné aplikácie, najmä tie, ktoré ponúkajú stávkové kancelárie, musia byť plne bezpečné.

22bet – mobilná aplikácia pre Android a iOS

V snahe uľahčiť prístup k svojim službám pripravila spoločnosť 22bet dobre fungujúcu aplikáciu pre smartfóny a tablety. Pomocou tohto riešenia je možné pristupovať k ponuke stávkovej kancelárie z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Stojí za to vedieť, že aplikácia má rovnaké funkcie ako webová stránka. To znamená, že prostredníctvom aplikácie je možné vykonávať prevody peňazí a využívať ponuku stávkovej kancelárie. To znamená, že je možné podávať športové stávky a hrať kasínové hry. Obe možnosti sú k dispozícii aj v režime live. Aplikáciu je najlepšie stiahnuť priamo z webovej stránky stávkovej kancelárie, pretože na mnohých miestach nie je dostupná prostredníctvom AppStore alebo Google Play.


Brazil Εφαρμογές στοιχήματος Mobilne aplikacije za klađenje Mobil fogadási Betting Apps Mobilné stávkové aplikácie Aplikacije za mobilne stave
Nové športové stávky
Bonus za prvý vklad 100% až do výšky €100
100% až do výšky 150€
100% až do výšky 100 €

50% až do 80 EUR

100% do €122