Kto sme?

Sme radi, že vás môžeme privítať na našej webovej stránke. Volám sa Aizat Chew a som zakladateľom našej prvej webovej stránky (123betting.guru). Pochádzam z Malajzie. Jedného dňa som sa rozhodol vytvoriť komplexného sprievodcu pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o stávkovanie. Potom sme spolu s mojím skvelým tímom vytvorili podobných sprievodcov pre hráčov z iných krajín.

Sme skupina nadšencov z rôznych krajín, ktorých poslaním je vytvoriť najkomplexnejších sprievodcov stávkovaním a online kasínami.

Vyhľadávame stávkové stránky a kasína, registrujeme sa na nich a testujeme ich. Uzatvárame stávky, hráme v kasíne, testujeme zákaznícky servis a všetko, čo je dôležité z pohľadu hráča. Ak sa nám niečo nepáči, píšeme o tom. Ak je všetko v poriadku, chválime.

Aby som mohol poskytovať komplexných sprievodcov v čo najväčšom počte krajín, potreboval som ľudí ako ja. Ľudí, ktorí chceli dať hráčom pripravenú odpoveď, či sa oplatí zaregistrovať v kasíne alebo nie. S potešením vám predstavujem celý náš tím.

Zakladateľ, odborník na iGaming Aizat Chew

Z textu vyššie už o mne viete veľa. Som zakladateľom našej skupiny a kontrolujem všetky recenzie a články, ktoré moji kolegovia vytvárajú v iných jazykoch. Vytváram 123betting.guru a koordinujem náš rast v iných krajinách.
Email: aizat@123betting.guru

Odborník na iGaming, prekladateľ Ivan Krajnc

Môj drahý priateľ. Pochádza zo Slovinska. Vyhľadáva pre nás nové a menej známe kasína vo svojej krajine, píše recenzie a sprievodcov, ako aj prekladá a prispôsobuje recenzie slovinskému trhu. Zodpovedá za sportnestave.bet.
Email: ivan@sportnestave.bet

Odborník na iGaming, prekladateľ Georgios Ioannou

Georgios pochádza z Grécka. Grécko je špecifický trh, pokiaľ ide o stávkovanie, takže sme potrebovali niekoho s veľkými znalosťami hazardných hier tam. Georgios je zodpovedný za bet8-gr.com. Tam píše recenzie gréckych kasín a prekladá a prispôsobuje ich gréckemu trhu.
Email: contact@bet8-gr.com

Odborník na iGaming, prekladateľ Dominik Fiola

Pochádza z Maďarska a žije v nádhernom meste Budapešť. S Dominikom sme sa stretli počas jednej z iGamingových konferencií v Prahe. Skvelý odborník a ešte lepší človek. Zodpovedá za sportfogadas.biz a celý maďarský trh.
Email: dominik@sportfogadas.biz

Odborník na iGaming, prekladateľ Endrit Krasniqi

Zoznámte sa s naším najnovším kolegom. Endrit Krasniqi pochádza z Albánska a spravuje pre nás webovú stránku www.bastesportive.net. Ak ste z Albánska a chcete vedieť, ktoré kasíno si zaslúži vašu pozornosť, navštívte našu novú webovú stránku v albánčine.
Email: contact@bastesportive.net

Odborník na iGaming, prekladateľ Oliver Haugen

Oliver Haugen sa nedávno pripojil k nášmu tímu. Oliver pochádza z nádherného Nórska. Spravuje pre nás webovú stránku norsk-bet.com.
Email: admin@norsk-bet.com